S.E.R.R.L
South East Road Race League

Wivelsfield Kermis 3rd / 4th category race

                               

1

Torin Henderson

Southborough Wheelers

2

Sam Freeman

Hargroves Montezuma Race Team

3

Jake Roe

Private member

4

Chris Barker

Sussex Revolution VC

5

llewellyn thomas

N+1 Lindfield coffee works

6

Harry Mailer

Blazing Saddles

7

Benjie Haston

London Dynamo

8

George Pittock

Thanet Road Club

9

Stuart Harvey

Team ASL

10

Paul Tomlinson

Sussex Revolution VC

11

Richard McShee

Islington CC

12

Nicolas Verdier

N+1-Lindfield Coffee Works RT

13

Lukasz Szeloch

Redbridge CC

14

Henry Bond

Generation Press CC

15

James Bullen

Unknown Rider Development Team

16

Peter Armitage

Islington CC

17

Nick Sturman

URDT

18

Pete Morris

Team ASL

19

John Aston

Generation Press CC

20

Paul Hopkins

Bikestrong KTM

21

Austin Head

N+1 Lindfield Coffee works RT

22

Jan Grosicki

Sussex Revolution VC

23

Cliff Steele

Brixton Cycles CC

24

Max Filleul

N+1 Lindfiled coffee works

25

John Cordner

TrainSharp CC

26

Kev Witton

URDT

27

John Powell

Team ASL

28

Martin Markowski

Trainsharp club

29

Ross Mccracken

URDT

30

Simon Halloway

Paceline RT

31

Rory Palmer

London Dynamo

32

conor clancy

Sussex Revolution vc

33

Nathan Russell

Trainsharp

34

John Cockrill

abellio sfa

35

Carl Farrell

Sussex Revolution VC

36

Theodore Tadros

TrainSharp

37

Thomas White

London Dynamo

38

Maximilian Eagle

Chelmer CC

39

Jonathan Graciano

Medway Velo

40

Steve Coombs

Sussex Revolution VC

41

Robert Lovett

Trainsharp

42

Edward Cabot

Kingston Wheelers

43

George Whitworth

Islington cc

44

MJ Jackson

URDT

45

Justin Menhenett

Sotonia CC

46

Matthew Foote

Spartans Velo Club

47

Simon Miller

Southborough & District Wheelers

48

David Fowler

SQL Undercover Racing

49

Martin Gibbs

Team ASL

50

John Correa

Crawley Wheelers

DNF

Lee Travers

Paceline RT

DNF

Adam Ford

Eastbourne Rovers

DNF

Alex Beyfus

Sussex Nomads

DNF

Matthew Smith

TEAM ASL

DNF

Anthony Attwood

Abellio SFA race team

DNF

Daniel Ellis

Eastbourne Rovers

DNF

Samuel Brealey

Rue Morgue CC

DNS

Nate Oldfield

Arctic-Tacx RT

DNS

Tom Houghton

Brighton Excelsior CC

DNS

lee smith

PB Cycle Coaching Racing Team

DNS

Max Ashwanden

University of Bath Cycling Club