S.E.R.R.L
South East Road Race League

Eastern Junior Championships

 

RIDER

CLUB

1

Elizabeth Marvelly

LIV AWOL

2

Lauren Higham

LIV AWOL

3

Neve Hattee

Cycle Team OnForm

4

Georgia Bullard

Team Jadan Weldtite-Vive le Velo

5

Elspeth Grace

Welwyn Wheelers CC

South Junior Championships

 

RIDER

CLUB

1

Hannah Graveney

LIV AWOL

2

Megan Panton

Project 51

3

Toni Wilkes

Project 51

DNF

Josie Shepherd

Project 51

Central Senior Championships

 

RIDER

CLUB

1

Helen Ralston

Sigma Sports x Threo

2

Anna Marie Hughes

Norwood Paragon CC

3

Claire Hammond

TW1 Racing

4

Rosamund Bradbury

Sigma Sports x Threo

5

Katharine Broadbent

Norwood Paragon CC

6

Olivia Bentley

Team Vision Innovative Leisure

DNF

Alicia Love

Crimson Performance Race Team

DNS

Tina Reid

Kingston Wheelers CC

Eastern Senior Championships

 

 

RIDER

CLUB

1

Molly Patch

Fusion RT Veloperformance

2

Sophie Edmondson

The 5th Floor Cycle Club

3

Elizabeth Hughes

Sigma Sports x Threo

4

Gemma Melton

Pedal Power Cycles Ipswich

5

Alicia Speake

Cycle Team OnForm

6

Charlotte Colclough

Bianchi Dama

7

Karen Tostee

Hub Vélo

8

Rebecca Johnson

Fusion RT Veloperformance

9

Emma Bentley

CC London

10

Vivienne Tomlin

CC London

11

Clover Murray

LIV AWOL

12

Francesca Cutts

CC London

13

Amy Marks

CC London

14

Isabella Torrie

LIV AWOL

DNS

Lauren Kirchel

Chelmer CC

DNS

Anneleen Bosma

Rapha Cycling Club

DNS

Rosina Digne-Malcolm

Velociposse

South East Seniors

 

RIDER

CLUB

1

Ruth Summerford

Fusion RT Veloperformance

2

Zoë Bartlett

BowlPhish Racing

3

Tina Hartwright

Dulwich Paragon CC

4

Michelle Arthurs-Brennan

Norwood Paragon CC

5

Alexandra Hamilton

TW1 Racing

6

Angela Radden-Rutt

The Cycle Room

7

Millie Citton

VC Londres

8

Holly MacMahon

4T+ Cyclopark

9

Kerry Middleton

Sigma Sports x Threo

10

Christine Robson

VC Londres

11

Philippa Jenkins

Southborough & District Whls

12

Rosi Muensterer

 

13

Heather Nickson

VC Londres

14

Abigail Langley

Thanet RC Race Team

15

Gemma Hobson

Sussex Nomads CC

16

Victoria Strila

TW1 Racing

17

Tracy Wilkinson-Begg

Folkestone Velo Club

18

Carolyn Swan

Norwood Paragon CC

19

Charlotte Jackson

Nice Brew Cycling Club

20

Kim Brown

trainSharp Club

21

Gina Brown

Redhill CC

22

Kathryn Gohl

Nice Brew Cycling Club

DNF

Josie Shepherd

Project 51

DNF

Isabella Stone

Isorex Cycling Team

DNS

Katrina Murphy

Dulwich Paragon CC

DNS

Helen Bridgman

Kingston Wheelers CC

DNS

Emma Jane Hornsby

Scarpa Racing

DNS

Evelina Jarbin