S.E.R.R.L
South East Road Race League
gr stage 2 result

2018 Giles Ree Stage Race – Stage 2 Result – Cyclopark

POS

RIDER

TEAM

TIME

1

Stephen Swindley

RNRMCA

59.57

2

Charlie Heffernan

Surrey League

59.57

3

Ieuan Woods

Cycle Team On Form

59.57

4

Robbie White

Woolwich cycling club

59.57

5

Will Auty

4T+ Cyclopark

59.57

6

Adam Cotterell

Project 51

59.57

7

Benedict Thompson

CC London

59.57

8

Matt Looker

Manx Viking Wheelers CC

59.57

9

James Black

London Dynamo

59.57

10

Sam Painter

Wigmore CC

59.57

11

Luke Alexandre

Abellio SFA RT

59.57

12

James Bonham

Surrey League

59.57

13

Jamie Francis

WORX Factory Racing

59.57

14

Javier Romartinez

Rapha cc

59.57

15

Linton van Zyl

Kingston Wheelers

59.57

16

Tom Wiley

Rapha CC

59.57

17

Cameron Cragg

Team ASL

59.57

18

Ian Vagg

Project 51

59.57

19

Stephen Gibson

4T+ Cyclopark

59.57

20

Joshua Avery

Vision Innovative Leisure

59.57

21

George Wells

Cadence Cycling Performance

59.57

22

James Dent

St Neots CC

59.57

23

Josh Wakeling

Adalta RT

59.57

24

Michael Guilford

Surrey League

59.57

25

Matthew Burt

Project 51

59.57

26

Ross Hallard

RCC

59.57

27

Adam Przedrzymirski

London Dynamo

59.57

28

Conor Chandler

Primera TeamJobs

59.57

29

Alex Ashman

Thanet RC Race Team

59.57

30

Tom Battrum

RCC

59.57

31

Harvey Guningham

4T+Cyclopark

59.57

32

Mikey Weavers

Team ASL

59.57

33

Paul Newsome

Project 51

59.57

34

Richard Cartland

Surrey League

59.57

35

Lawrence Coyle

Brighton Mitre

59.57

36

Isaac Wright

Project 51

59.57

37

Ian Bray

Addiscombe CC

59.57

38

Rowan Ellis

BC South West Region

59.57

39

Nathan Russell

Trainsharp

1.00.13

40

Neil Pearson

Gemini BC

1.00.13

41

Lee Messenger

Abellio SFA RT

1.00.13

42

Benjamin Ryder

Rapha Cycling Club

1.00.13

43

Jean-Pierre Laake

London Dynamo

1.00.13

44

William Makin

BC South West Region

1.00.13

45

Finn Anderson-Grout

Brighton Mitre CC

1.00.13

46

Andrew Hill

Adalta CC

1.00.13

47

Tom Stokes

st neots

1.00.13

48

Marlin Barea

BC South West Region

1.00.27

49

Jack Parrish

Team Vision Innovative leisure

1.00.27

50

Tyler Lemmon

Team Bottecchia UK

1.00.31

51

Brian Cronin

London Dynamo

1.01.53

52

james hywel-davies

Latchem Sunwise

1.01.53

53

tom Rowing

Abellio SFA RT

1.02.41

54

Andy Thornley

Rapha Cycling Club

1.03.27

55

James Drain

Gemini

1.03.27

56

Declan Egan

Surrey League

1.03.27

57

Stephen Wilkinson

34th Nomads CC

1.03.27

58

Samuel Snowden

Unattached

1.03.27

59

Rob Milnes

Thanet RC RT

1.03.27